Türk Askeri Operasyon

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 50.2 MB
  • Version 1.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Elada
Türk Askeri Operasyon mobil oyunu ile birbirinden zorlu görevlerin üstesinden gelmeye çalışacaksınız.

Türk Askeri Operasyon mobil oyununu Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek stratejik planlamalar ile düşmanı alt etmeye çalışacaksınız. Siz bir askersiniz ve ona göre hareket edin. Tek başına kalsa da Türk Askeri verilen görevi yerine getirmek için elinden gelene yapıyor. Hava desteği kesildi, havadan bombalayan f-16 uçaklarımız radara yakalanmamak için sınıra yaklaşamıyorlar, yalnızca insansız hava uçağı ile teröristlerin yerini biliyoruz.

Teröristler bir çok sivili, esir almış durumda, düşman askerlerini etkisiz hale getirip, esir kamplarına ulaşmanız gerekiyor. Türk askerinin etkisiz hale getirmekten kastı tabi ki, her bir teröristi öldürmek, masum sivil halkın kurtuluşu sizin elinizde, insansız hava araçlarının yerini belirlediği teröristleri öldürüp, esir kampına ulaşın.

Oyunda başarmanız gereken 40'dan fazla görev sizleri bekliyor. Başarabileceğinize inanıyorsanız sizde Türk Askeri Operasyon oyununa sahip olabilirsiniz. Oldukça kolay bir oynanışa sahip olan Türk Askeri Operasyon mobil oyununda tehlikeli görevleri tamamlayarak oyunun kazananı olacaksınız. 

Türk Askeri Operasyon indir